El passat divendres dia 15 de març es va realitzar l’entrega de medalles de la Fase Comarcal de Natació. Agraïm l’assistència de tots els presents a l’acte i desitgem molta sort a tots els nedadors/es que el dissabte dia 23 de març participaran a la Fase Territorial de Natació a Mollerussa.

A continuació us mostrem les classificacions dels premiats en la Fase Comarcal.


25 m esquena benjamí masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

PALLARES VILADRICH, ZENO                     20/02/2009          00′-24”-69

JOVAL VILANOVA, PAU                                 29/09/2009          00′-26”-60

RIBA MUJAL, IU                                             03/08/2009          00′-27”-75


25 m esquena benjamí femení

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

XIMENEZ PEREZ, CARLA                              11/07/2009          00′-28”-18

CASAS NOGUEROLA, CARLA                       22/07/2009         00′-29”-30

ROVIRA MORENO, CELIA                              30/09/2009         00′-30”-12


50 m esquena aleví masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

HIDALGO MANGAS, ARNAU                         20/10/2007          00′-47”-20

CABALLOL PRAT, BIEL                                  24/01/2007          00′-51”-49

SANCES MAS, GUILLEM                               22/05/2007          00′-51”-79


50 m esquena aleví femení

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

MOLINER MONTANER, JULIA                        14/07/2007          00′-46”-53

VALERO FONT, MAR                                     04/03/2007          00′-47”-94

CAMPUS DIAZ, IRINA                                     22/07/2008          00′-50”-31


100 m esquena infantil masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

CARRERA JOUNOU, BERNAT                        15/04/2005          01′-29”-79

FEIXAS VILA, CARLES                                   04/04/2005          01′-47”-66

RODRIGUEZ VILADRICH, GERARD               04/01/2005          02′-00”-91


100 m esquena infantil femení

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

BONVEHI TESTAGORDA, CLAUDIA               14/10/2005          01′-37”-38

ARIZA JORDAN, PAULA                                 08/04/2005          01′-41”-97

BONVEHI TESTAGORDA, CLARA                  14/10/2005          01′-43”-50


100 m esquena cadet masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

SANCES MAS, ANDREU                                11/03/2004          01′-29”-56

VILADRICH SARRI, ALEIX                              28/04/2003         01′-34”-88

CASAS RIU, GUILLEM                                    11/10/2004         01′-38”-72


100 m esquena cadet femení

NOM                                                                   NAIX                 TEMPS

SALAS RIBALTA, JOANA                                21/07/2004          01′-39”-59

GONZALEZ VILASECA, ANDREA                  06/10/2003          01′-43”-81

FLOTATS BOIX, ADAIA                                    21/12/2004         01′-47”-31


100 m esquena juvenil masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

ARIZA JORDAN, MARC                                  17/04/2002          01′-16”-81

SALA REIG, ALEX                                          17/01/2001          01′-22”-43

ALGUE GARRIGA, ALBERT                            17/07/2001          01′-31”-93


25 m braça benjamí masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

PALLARES VILADRICH, ZENO                     20/02/2009          00′-28”-10

RIBA MUJAL, IU                                             03/08/2009          00′-29”-09

XANDRI SANTAULARIA, POL                      26/12/2010          00′-30”-53


25 m braça benjamí femení

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

XIMENEZ PEREZ, CARLA                              11/07/2009          00′-30”-10

CASAS NOGUEROLA, CARLA                        22/07/2009         00′-31”-38

GARRIGA MONTANER, BIBIANA                   25/01/2010         00′-32”-35


50 m braça aleví masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

TRAVESET ARMENGOL, PAU                      31/12/2007          00′-50”-75

PISA FLOTATS, IU                                         20/02/2007          00′-51”-93

CABALLOL PRAT, BIEL                                 24/01/2007          00′-53”-06


50 m braça aleví femení

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

VALERO FONT, MAR                                     04/03/2007          00′-50”-41

MOLINER MONTANER, JULIA                       14/07/2007          00′-53”-78

CANAL VILASECA, ASTRID                           08/04/2007          00′-54”-50


100 m braça infantil masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

CARRERA JOUNOU, BERNAT                      15/04/2005          01′-45”-02

FEIXAS VILA, CARLES                                  04/04/2005          01′-49”-53

FEIXAS VILA, CARLES                                  04/04/2005          01′-53”-06


100 m braça infantil femení

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

ARIZA JORDAN, PAULA                                 08/04/2005          01′-40”-56

BONVEHI TESTAGORDA, CLARA                 14/10/2005          01′-44”-68

BONVEHI TESTAGORDA, CLAUDIA              14/10/2005          01′-59”-19


100 m braça cadet masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

VILADRICH SARRI, ALEIX                              28/04/2003          01′-35”-15

SANCES MAS, ANDREU                                11/03/2004          01′-41”-41

VILAR ALSINA, TONI                                      20/07/2004          01′-43”-12


100 m braça cadet femení

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

SALAS RIBALTA, JOANA                                21/07/2004          01′-30”-97

GONZALEZ VILASECA, ANDREA                   06/10/2003          01′-45”-16

LLEONART MELERO, CLAUDIA                     02/01/2003          01′-47”-15


100 m braça juvenil masculí

NOM                                                                   NAIX                TEMPS

ARIZA JORDAN, MARC                                 17/04/2002          01′-23”-04

SALA REIG, ALEX                                          17/01/2001          01′-24”-00

ALGUE GARRIGA, ALBERT                           17/07/2001          01′-26”-38


25 m papallona benjamí masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

PALLARES VILADRICH, ZENO                     20/02/2009          00′-27”-10

RIBA MUJAL, IU                                             03/08/2009          00′-29”-00

XANDRI SANTAULARIA, POL                       26/12/2010          00′-30”-24


25 m papallona benjamí femení

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

GARRIGA MONTANER, BIBIANA                   25/01/2010          00′-30”-02

ALBETS PALLARES, NURIA                           03/06/2010          00′-31”-99

CASAS NOGUEROLA, CARLA                       22/07/2009          00′-32”-40


50 m papallona aleví masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

PISA FLOTATS, IU                                         20/02/2007          00′-45”-22

HIDALGO MANGAS, ARNAU                        20/10/2007          00′-45”-91

TRAVESET ARMENGOL, ORIOL                  31/12/2007          00′-49”-18


 50 m papallona aleví femení

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

CAMPUS DIAZ, IRINA                                    22/07/2008          00′-49”-57

VALERO FONT, MAR                                     04/03/2007          00′-51”-62

BAJONA GOGANCEA, DELIA                        12/08/2008          00′-52”-40


100 m papallona infantil masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

FEIXAS VILA, CARLES                                   04/04/2005          01′-50”-01

RODRIGUEZ JANE, PAU                                06/04/2006          02′-19”-37

COLL RODRIGUEZ, JOSEP                            03/01/2006          02′-40”-32


100 m papallona infantil femení

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

BONVEHI TESTAGORDA, CLAUDIA              14/10/2005          01′-39”-22

ARIZA JORDAN, PAULA                                 08/04/2005          01′-48”-82

BONVEHI TESTAGORDA, CLARA                 14/10/2005          01′-49”-60


100 m papallona cadet masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

SANCES MAS, ANDREU                                11/03/2004          01′-30”-00

VILADRICH SARRI, ALEIX                             28/04/2003          01′-37”-00

VILAR ALSINA, TONI                                      20/07/2004          01′-44”-91


100 m papallona cadet femení

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

SALAS RIBALTA, JOANA                                21/07/2004          01′-36”-62

NOVAS PELEGRINA, ANNA                           28/02/2004          01′-37”-44

GONZALEZ VILASECA, ANDREA                  06/10/2003          01′-40”-75


100 m papallona juvenil masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

ARIZA JORDAN, MARC                                 17/04/2002          01′-09”-97

SALA REIG, ALEX                                          17/01/2001          01′-17”-78

ALGUE GARRIGA, ALBERT                           17/07/2001          01′-24”-30


 25 m crol benjamí masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

PALLARES VILADRICH, ZENO                      20/02/2009          00′-20”-72

RIBA MUJAL, IU                                             03/08/2009          00′-21”-72

TUGAS CASAMIQUELA, ORIOL                    06/02/2009          00′-22”-06


25 m crol benjamí femení

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

XIMENEZ PEREZ, CARLA                              11/07/2009          00′-21”-20

GARRIGA MONTANER, BIBIANA                   25/01/2010          00′-24”-87

ROVIRA MORENO, CELIA                              30/09/2009          00′-26”-20


50 m crol aleví masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

HIDALGO MANGAS, ARNAU                          20/10/2007          00′-38”-03

TRAVESET ARMENGOL, ORIOL                    31/12/2007          00′-39”-19

PUJOL GUALDO, LLUIS                                 12/01/2007          00′-43”-12


50 m crol aleví femení

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

MOLINER MONTANER, JULIA                      14/07/2007          00′-38”-31

VALERO FONT, MAR                                     04/03/2007          00′-41”-59

BAJONA GOGANCEA, DELIA                       12/08/2008          00′-43”-47


100 m crol infantil masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

CARRERA JOUNOU, BERNAT                       15/04/2005          01′-14”-62

FEIXAS VILA, CARLES                                   04/04/2005          01′-26”-44

RODRIGUEZ VILADRICH, GERARD              04/01/2005          01′-37”-56


100 m crol infantil femení

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

BONVEHI TESTAGORDA, CLAUDIA               14/10/2005          01′-18”-03

ARIZA JORDAN, PAULA                                 08/04/2005          01′-25”-57

RUIZ SEGUES, NOELIA                                 20/04/2006          01′-28”-00


100 m crol cadet masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

VILADRICH SARRI, ALEIX                              28/04/2003          01′-16”-29

VILAR ALSINA, TONI                                      20/07/2004          01′-21”-83

SANCES MAS, ANDREU                                11/03/2004          01′-21”-97


100 m crol cadet femení

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

SALAS RIBALTA, JOANA                                21/07/2004          01′-19”-57

NOVAS PELEGRINA, ANNA                           28/02/2004          01′-20”-22

GONZALEZ VILASECA, ANDREA                   06/10/2003          01′-24”-07


100 m crol juvenil masculí

NOM                                                                   NAIX               TEMPS

ARIZA JORDAN, MARC                                  17/04/2002          01′-03”-21

ALGUE GARRIGA, ALBERT                            17/07/2001          01′-11”-16

SALA REIG, ALEX                                            17/01/2001          01′-12”-28