El passat dissabte 23 de març es va dur a terme a la Piscina Municipal de Mollerussa la Fase Territorial dels JEEC de Natació, on Espaigua vam presentar un total de 39 nens/es, des de la categoria de benjamins fins a cadets.

Categoria Infantils i Cadets

 

Categoria Benjamins

Categoria Alevins

A continuació es mostren les classificacions dels nostres nedadors/es en les diferents proves:


Benjamí Femení – 25m Esquena:

  • 7ena classificada: Carla Casas Noguerola

Benjamí masculí – 25m Esquena:

  • 3r classificat: Zenó Pallarès Viladrich
  • 5è classificat: Pau Joval Vilanova
  • 6è classificat: Aleix Blanca Gros

Aleví Femení – 50m Esquena:

  • 5ena classificada: Júlia Moliner Montaner
  • 7ena classificada: Irina Campus Díaz
  • 8ena classificada: Eva Kravets

Aleví Masculí – 50m Esquena:

  • 3r classificat: Arnau Hidalgo Mangas
  • 4t classificat: Guillem Sances Mas
  • 5è classificat: Biel Caballol Prat

Infantil Femení – 100m Esquena:

  • 1ra classificada: Clàudia Bonvehí Testagorda

Infantil Masculí – 100m Esquena:

  • 2n classificat: Bernat Carrera Jounou

Cadet Femení – 100m Esquena:

  • 3ra classificada: Adaia Flotats Boix

Cadet Masculí – 100m Esquena:

  • 3r classificat: Andreu Sances Mas

Benjamí Femení – 25m Braça:

  • 2na classificada: Carla Casas Noguerola
  • 4ta classificada: Bibiana Garriga Montaner
  • 6ena classificada: Elena Closa Murzina

Benjamí Masculí – 25m Braça:

  • 2n classificat: Pol Xandri Santaulària
  • 3r classificat: Iu Riba Mujal
  • 4t classificat: Sergi Serra Solé

Aleví Femení – 50m Braça:

  • 1ra classificada: Mar Valero Font

Aleví Masculí – 50m Braça:

  • 3r classificat: Iu Pisa Flotats
  • 5è classificat: Pau Travesset Armengol
  • 7è classificat: Biel Caballol Prat

Infantil Femení – 100m Braça:

  • 1ra classificada: Paula Ariza Jordan
  • 4ta classificada: Clara Bonvehí Testagorda

Infantil Masculí – 100m Braça:

  • 4t classificat: Carles Feixas Vila
  • 5è classificat: Lluch Jané Jolonch

Cadet Femení – 100m Braça:

  • 1ra classificada: Joana Salas Ribalta

Cadet Masculí – 100m Braça:

  • 2n classificat. Aleix Viladrich Sarri
  • 5è classificat: Toni Vilar Alsinaa

Aleví Femení – 50m Papallona:

  • 3ra classificada: Irina Campus Díaz
  • 4ta classificada: Alba Torramorell Omaña

Aleví Masculí – 50m Papallona:

  • 2n classificat: Iu Pisa Flotats
  • 3r classificat: Oriol Travesset Armengol
  • 4t classificat: Pau Travesset Armengol

Infantil Femení – 100m Papallona:

  • 2na classificada: Júlia Bonvehí Testagorda
  • 3ra classificada: Clara Bonvehí Testagorda

Cadet Masculí – 100m Papallona:

  • 1r classificat: Andreu Sances Mas

Benjamí Femení – 25m Lliures:

  • 8ena classificada: Bibiana Garriga Montaner

Benjamí Masculí – 25m Lliures:

  • 2n classificat: Zenó Pallarès Viladrich
  • 4t classificat: Iu Riba Mujal
  • 6è classificat: Arnau Vilajosana Melero

Aleví Femení – 50m Lliures:

  • 3ra classificada: Júlia Moliner Montaner
  • 5ena classificada: Mar Valero Font
  • 13ena classificada: Delia Bajona Gogancea

Aleví Masculí – 50m Lliures:

  • 3r classificat: Arnau Hidalgo Mangas
  • 5è classificat: Oriol Travesset Armengol
  • 6è classificat: Lluís Pujol Gualdo
  • 7è classificat: Jordi Mas Cases

Infantil Femení – 100m Lliures:

  • 1ra classificada: Clàudia Bonvehí Testagorda
  • 2na classificada: Paula Ariza Jordan
  • 4ta classificada: Noèlia Ruiz Segués

Infantil Masculí – 100m Lliures:

  • 4t classificat: Bernat Carrera Jounou
  • 5è classificat: Carles Feixas Vila
  • 7è classificat: Gerard Rodríguez Viladrich

Cadet Femení – 100m Lliures:

  • 3ra classificada: Joana Salas Ribalta
  • 5ena classficada: Adaia Flotats Boix

Cadet Masculí – 100m Lliures:

  • 3r classificat: Aleix Viladrich Sarri
  • 6è classificat: Toni Vilar Alsina

Benjamí Mixte – 4x25m Lliures:

  • 1rs classificats: Carla Casas, Zenó Pallarès, Bibiana Garriga, Iu Riba

Aleví Mixte – 4x25m Lliures:

  • 2ns classificats: Mar Valero, Júlia Moliner, Arnau Hidalgo i Oriol Travesset

Infantil Mixte – 4x50m Lliures:

  • 1rs classificats: Clàudia Bonvehí, Paula Ariza, Bernat Carrera, Carles Feixas

Cadet Mixte – 4x50m Lliures:

  • 1rs classificats: Adaia Flotats, Aleix Viladrich, Toni Vilar, Joana Salas